Pakiet POZNAJ SIEBIE

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 88,00 zł 88.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: OSM Consult
Kod produktu: 303A-486CB_20180102135417
Pin It

Opis

Pakiet składa się z dwóch książek:

"Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, by lepiej poznać siebie" Kamili Kruk 

oraz 

"Kolory" Ewy Błaszczak

 

"Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, by lepiej poznać siebie" to NIE typowa książka do czytania, a twój osobisty przewodnik w rozwoju osobistym - zbiór zadań, w którym znajdziesz zebrane ćwiczenia, które pomogły autorce, jej klientom i zaproszonym  gościnnie współautorom książki, lepiej poznać i zrozumieć siebie.

To książka zawierająca, aż 125 zadań może być świetną zabawą, jak i narzędziem do rozwijania siebie, gdyż wiele zadań kończy się pytaniami dającymi pole do przemyśleń i ref-lekcji.

 

Zatem, jeśli:

- chcesz się rozwijać;

- chcesz lepiej poznać i zrozumieć siebie;

- szukasz kreatywnego sposobu, aby spędzić czas wartościowo, ciekawie i rozwojowo;

- zależy ci, aby przyjrzeć się sobie i po jakimś czasie móc wrócić do konkretnych ćwiczeń, żeby zobaczyć swoje postępy i zachodzące zmiany, tutaj będziesz mieć możliwość wykonania zadań i notatek w jednej książce;

- masz dość walających się kartek z notatkami;

To warto, żebyś zainteresował się tą książką!

 

A jeśli pracujesz z ludźmi i poszukujesz zadań oraz ćwiczeń na swoje warsztaty, szkolenia lub prowadzony coaching, to w tej publikacji znajdziesz zebrane 125 zadań, które pochodzą z wielu źródeł, zostały stworzone przez Kamilę Kruk, zmodyfikowane, czasem połączone. Możesz też potraktować je jako bazę i wskazówkę, w jaki sposób można tworzyć swoje własne zadania i wyzwania.

 

KSIĄŻKA "KOLORY prosta instrukcja obsługi człowieka"

Książka  KOLORY to niezbędnik do życia wśród ludzi. Opowiada o kluczowych typach zachowań ludzkich, tłumaczy je i przekłada na prostą instrukcję obsługi człowieka. Jest to bezcenna wiedza poprawiająca komunikację, pozwalająca uniknąć wielu nieporozumień, rozczarowań i stresów.

Daje solidny fundament do budowania dobrych relacji z innymi, ale także z samym sobą. Kolory uczą szacunku do różnorodności i akceptacji swoich słabości. Pomagają odnaleźć i rozwijać nasze naturalne talenty. 

Dzięki tej książce łatwiej będzie ci podejmować decyzje odnośnie wyboru studiów, pracy, łatwiej będzie ci zadbać o radość i satysfakcję zarówno własną jak i ludzi wokół ciebie. Kolory to także nieoceniona pomoc w biznesie - pomaga nam w rekrutacji, zarządzaniu, w budo waniu zespołów i ich zaangażowaniu, w sprzedaży, innowacyjności.

Co da mi ta książka?

 

  • Dzięki tej książce zrozumiesz jakim typem osobowości jesteś, czyli którym kolorem (Czerwony, Zielony, Żółty czy Niebieski) 
  • Poznasz podstawowy podział osobowości ludzkich oraz klucz do pracy z każdą z nich. 
  • Zrozumiesz dlaczego z jednymi się dogadujesz, a z innymi trochę mniej lub w ogóle ;)

 

 

 

Czego się z niej nauczę?

 

  • Nauczysz się o 4 podstawowych typach osobowości oraz dowiesz się, dlaczego pomimo 4 typów każdy z nas jest jednak inny 
  • Dostaniesz konkretne wskazówki jak rozpoznać KOLORY nowo-poznanych osób oraz dostaniesz instrukcję jak z każdym z kolorów żyć, współpracować, negocjować. 

 

Jeśli kupię tę książkę to jaką obietnicę spełnicie?

 

  • Zobaczysz typowe błędy, jakie na pewno i Ty popełniasz w komunikacji z innymi osobami i nauczysz się zapobiegać niepotrzebnym konfliktom 
  • W książce autorka daje Ci proste i sprawdzone wskazówki, których możesz użyć następnego dnia w każdej sytuacji między ludzkiej - w pracy, w domu, w szkole, w restauracji - dosłownie wszędzie tam gdzie są ludzie :)
  • Książkę dedykujemy tym, którzy chcą poznać siebie i swoje zachowania, ale są też otwarci na poznanie i zrozumienie innych podejść i zachowań ludzkich 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry

Zapisz się do Newslettera

a otrzymasz informacje o promocjach, rabatach i nowościach jako pierwszy!

lub zrób to później.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl