Sprzedawaj więcej - Marcin Osman, Kamila Kruk

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 123,00 zł 123.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: OSMpower
Kod produktu: 40ED-96400_20170821191835
Pin It

Opis

Jedyna taka książka o sprzedaży, w której otrzymujesz 100 pomysłów, narzędzi i strategii, aby w swoim biznesie SPRZEDAWAĆ WIĘCEJ! :) 

 


UWAGA! Razem z tą książką otrzymujesz kilkadziesiąt bonusowych nagrań wideo!


 

 

Ta książka jest Twoim kodem PIN do klienckiego-bankomatu, z którego za każdym razem, gdy tylko będziesz tego potrzebował, będziesz mógł wyjmować z niego pieniądze. 

Pewnie to znasz: chodzisz na szkolenia, czytasz coraz więcej książek o biznesie, oglądasz filmiki, słuchasz rad innych. Znasz to? Jeśli tak, to znasz również uczucie rozczarowania tym, że większość tych narzędzi nie działa.

 

Pomysłowe strategie? Dobrze je mieć, ale czasem można przekombinować. A nasza książka podpowie Ci, jak korzystać w biznesie z prostych sposobów, które przez wielu ludzi są pomijane. A przecież Twój sukces bardzo często tkwi w szczegółach!

 

Dzięki Sprzedawaj więcej zwiększysz swoje umiejętności sprzedaży w takich obszarach jak:

  • internet
  • eventy
  • sprzedaż bezpośrednia

 

Pamiętaj: nie wystarczy wiedzieć, przede wszystkim trzeba DZIAŁAĆ! 

 

Książka ta powstała po to, aby dać Ci narzędzia i strategie, których wdrożenie wzniesie Twój biznes na wyższy poziom. Stworzyliśmy ją w taki sposób, aby zebrać w jednym miejscu KONKRETNE i PRAKTYCZNE rekomendacje, które będziesz mógł – bez cienia wątpliwości – zaimplementować w swojej firmie.

 

Nie jest to książka o marketingu, nie jest to nawet książka o biznesie. 

 

Trzymasz w ręku zestaw narzędzi gotowych do użycia. Ich wdrożenie jest możliwe przez każdego, bez znaczenia jak bardzo zaawansowanym lub początkującym przedsiębiorcą jesteś. 

Napisaliśmy ją w taki sposób, aby dać Ci możliwość otwarcia jej na dowolnym rozdziale i zaimplementowania danej strategii do Twojego biznesu NATYCHMIAST.

Hasłem naszego wydawnictwa jest „Czytaj i działaj”, dlatego prosimy, abyś po zapoznaniu się z 1-2-3 strategiami od razu przystąpił do działania. 

 

Zapewne będzie ciekawiło Cię, co jest w kolejnych rozdziałach. Jednak im więcej i dłużej będziesz czytał bez wcześniejszego wdrożenia, tym bardziej spadają szansę na to, że naprawdę dany pomysł wdrożysz.

Testowaliśmy to wielokrotnie wśród uczestników naszych szkoleń i webinarów - statystyki pokazują jedno: im szybciej przystąpisz do wdrożenia DOWOLNEJ strategii, tym szybciej zrealizujesz swoje cele biznesowo-marketingowe.

Na końcu każdego rozdziału jest pole. Chcemy, abyś wpisał w nie dokładną datę, kiedy zamierzasz zrealizować daną strategię. 

 

 

W książce znajdziesz również bonusowe narzędzia sprzedaży naszych wspaniałych przedsiębiorczych przyjaciół

 


„Otóż, mam dla ciebie dobrą wiadomość: nikt nie urodził się wybitnym sprzedawcą, nie istnieje coś takiego jak gen sprzedawcy”. 

Karol Froń, autor książki 100 taktycznych zasad sprzedaży. 


 

 

 


„Gdy realizujesz zlecenie za zleceniem, możesz popaść w wir „taśmowego przerabiania” klientów. Nie dopuść jednak nigdy, by ktokolwiek, z kim pracujesz, poczuł się jak „kolejny numerek”.  

- Agata Jakuszko-Sobocka, sketchnoterka, www.drawthewords.pl


 

 

 


„Pomyśl na chwilę o branży gier, zwłaszcza tych komputerowych. Pomyśl o wszystkich grach i graczach spędzających długie godziny przed ekranami. (…) A teraz uświadom sobie, że to nie są tylko gracze. To klienci. A gra nie jest tylko zabawką. Jest biznesem!”

- Grzegorz Olifirowicz, autor książki Gamifikacjawww.tworzegry.pl


 

 


„Przeprowadzono mnóstwo badań i udowodniono naukowo, że bardzo szybko oceniamy ludzi po tym, jak wyglądają, zanim jeszcze cokolwiek powiedzą. (…) Nie chodzi o to, aby sam wasz ubiór coś sprzedawał, ale by wasz wizerunek nie przeszkadzał wam w procesie sprzedaży”.

- Michael Frąckowiak, właściciel i kreator stylowej marki Men’s finest, mensfinest.co.uk


 

 

Gdy już wdrożysz dany pomysł, odezwij się do nas na maila i pochwal wynikami Twojego działania! :)

Koniec gadania, bierzemy się do roboty, go, go, go! :) 

Kamila Kruk & Marcin Osman

 

UWAGA:

Każdy czytelnik, kupując Sprzedawaj więcej dostanie od nas dostęp do zestawu nagrań i bonusowych lekcji, które jeszcze bardziej wzmocnią wszelkie biznesowe działania. Sama wartość tych materiałów znacznie przekracza cenę książki! :)

 


 O autorach: 

 
 
Marcin Osman - Przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów i autor książek biznesowych. Sprzedaż, marketing i internet – to trzy słowa, które charakteryzują Marcina Osmana najtrafniej. Działa niestandardowo, a w każdym swoim projekcie skupia się na tym, aby jak najszybciej i najbardziej efektywnie osiągnąć założone cele. Wykorzystuje nowoczesne narzędzia i zupełnie nowe formy promocji oraz komunikacji. Swoimi działaniami pokazuje, że marketing w internecie można robić bezkosztowo i z konkretnym wynikiem sprzedażowym.
 
Promotor podejść takich jak:
  • życie z “lekkim plecakiem”;
  • bezkosztowy marketing;
  • kreatywne akcje sprzedażowo-marketingowe;
  • walidowanie każdego pomysłu przed jego realizacją;
  • ekonomia wdzięczności;
  • content marketing.
Autor czterech książek: – “Biznes ci ucieka” – “Przedsiębiorca w podróży” – “Jak radzić sobie z porażką (nie tylko) w biznesie” oraz najnowszej “Sprzedawaj Więcej”!
 
Wydawca bestsellerowych książek takich jak: – “Sprzedaż” Fredrik Eklund – “Zapytaj Garyego” Gary Vaynerchuck – “Kreatywność na zawołanie” i “Die empty". 
 
 
 
 
 
Kamila Kruk - Współwłaścicielka osmpower.pl. Pełni funkcje dyrektora operacyjnego, szefa redakcji i redaktor prowadzącej projekty książkowe. Mentorka autorów i trenerka self-publisherów - prowadzi kursy i konsultacje dotyczące tego, jak wydać książkę, by zarówno przynosiła zysk, przyciągała klientów i wzmacniała wizerunek ekspercki (www.osmmasters.pl)

Swoją pasją dzieli się poprzez wyzwania i kursy dotyczące pisania przyciągających uwagę tekstów. 
Na swoim Facebooku i w grupie „Chcę od życia więcej” dzieli się przemyśleniami, wiedzą związaną z tym, jak funkcjonują ludzie i doświadczeniem z ponad 10 lat pracy trenerskiej. 

To jej czwarta książka. Wcześniej ukazały się „Wyspy komfortu”, „Kim jesteś? 125 zadań i wyzwań, by lepiej poznać siebie” i „Przedsiębiorca w podróży”. 
 

Dane techniczne

Rok wydania 2018
Wydawnictwo OSMPOWER
Autor książki Marcin Osman, Kamila Kruk
Oprawa Miękka
Stron 330

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl